O nás

Štart :: O nás

Vitajte na stránkach HMRealTrend

Firma HM Real Trend vznikla na začiatku 90-tých rokov ako podnet na vtedjšie nedostatočné služby vrámci trhu nehnuteľností. V jej počiatkoch hral významnú rolu jej zakladateľ - Ing. Marián Hôra. HM Real Trend dodnes udržiava rodinné hodnoty, ctí a rešpektuje svojho zákazníka. Ako rodinná firma sme nadobudli skúsensti v počiatkoch hlavne v Košickom Kraji. Nepoznáme typy bytov alebo domov, ktoré by neprešli v tomto kraji našími rukami. Mimo klasických sprostredkovateľských služieb ponúkame naším klientom aj poradenské služby (oceneňovanie nehnuteľností, poradeňstvo vrámci kúpy alebo prenájmu, databázy predajných cien, etc.)

Naša Misia

Našou odbornosťou a skúsenosťami pomáhame ludom a investorom - doma ako aj v zahraničí - v dôležitých rozhodnutiach na trhu nehnuteľností.

Naša Vízia

Chceme neustále uspokojovať našeho zákazníka - či už investora, developera alebo jednoduchého občana. To si vyžaduje dikrétnosť, dobornosť ako aj udržiavanie kroku so súčasnými technológiami.

Ocenenie

Naším ocenením sú spokojní zakazníci. Zakazníci, ktorí sa k nám vracajú; zákazníci, ktorí naše služby hodnotia a nás odporúčajú, zákazníci, ktorí vedia, prečo k nám prichadzajú

  • 350000 najazdených kilomentrov
  • 5000 spokojných klientov
  • 24 rokov skúseností
  • 280000 prevolaných minút